Vyberte si jako možnost zimní pneumatiky prémiové pneumatiky bez hrotů

Když si musíte vybrat zimní pneumatiky, máte v zásadě několik možností podle toho, kde bydlíte. V Německu a Polsku jsou pneumatiky s hroty zakázány, takže vám zůstanou pneumatiky bez hrotů a zimní celoroční pneumatiky schválené. V ostatních zemích střední Evropy jsou pneumatiky s hroty povoleny, takže máte k dispozici 3 varianty pneumatik. V severských zemích se celoroční pneumatiky neprodávají, protože díky povětrnostním podmínkám je použití nebo vyhrazené zimní pneumatiky tak důležité, že jsou preferovány. V jižní Evropě možná nebudete potřebovat žádné zimní pneumatiky a své letní pneumatiky můžete bez problémů používat po celý rok, protože nebudete čelit žádnému zimnímu počasí.

Vždy platí pravidlo, že pokud budete jezdit v zimních podmínkách, musíte mít pneumatiky schválené pro zimní použití. Nepokoušejte se jezdit s letními pneumatikami v zimních podmínkách, protože nejsou bezpečné, protože nemohou zajistit dostatečné tření na sněhu a ledu. Při nízkých teplotách letní pneumatiky ztvrdnou, což snižuje jeho tření a dezén není optimalizován pro sníh a led. Díky tomu jsou velmi nebezpeční pro jízdu v zimě, protože i při nízkých teplotách na suché vozovce jsou horší než zimní pneumatiky.

Při výběru pneumatik má štítek pneumatiky EU tendenci přidávat mnoho cenných informací, bohužel to není ve skutečnosti vyrobeno pro použití v zimních podmínkách, kde chcete vidět přilnavost na ledu a ne přilnavost na mokru. U letních pneumatik to může přidat cenné informace, protože určitě potřebujete dobrou přilnavost na mokré vozovce, abyste měli krátkou brzdnou dráhu. Kromě toho se chcete ujistit, že kupujete pneumatiky s nízkým valivým odporem, které zajistí, že budete mít nižší opotřebení pneumatik a že pneumatiky vydrží déle. Rovněž zajišťuje, že budete mít nižší spotřebu paliva. Obojí vám z dlouhodobého hlediska ušetří peníze, a když vyberete pneumatiky, které nemají prvotřídní kvalitu, valivý odpor bude vysoký a veškeré úspory provedené během fáze nákupu budou během životnosti pneumatik ztraceny a vy zůstanete na pneumatikách které jsou méně bezpečné.

Pokud jde o výběr nejlepších pneumatik bez hrotů, můžete zkontrolovat testy pneumatik v motoristických časopisech nebo ve večerním tisku nebo je najít online. Je důležité zajistit, aby byly nestranné, abyste viděli objektivní pohled na to, jak budou fungovat. U zimních pneumatik se vždy musíte ujistit, že budou dobře fungovat na sněhu, ledu a rozbředlém sněhu. Musí mít na těchto površích velkou přilnavost. Protože nemají kovové cvočky, které by jim pomohly vytvořit přilnavost, budou muset záviset na dezénu, lamelách běhounu a směsi gumy a jejích přísadách. Jejich kombinace určí, jak jsou dobří. Prémiové pneumatiky budou mít lepší technologii pneumatik a dlouhou historii vývoje a testování k dosažení vynikajících výsledků.

Další informace o prémiových pneumatikách bez hrotů naleznete na adrese: https://www.nokiantyres.cz/